Kjo makinë besohet se është më e shtrenjta në botë dhe rrallë kush mund ta ketë atë. Kjo sepse makina kushton afër 2 milionë euro.

Prodhuesit kinezë të makinës tip “Karlmann Kings” deklaruan për mediat se vetëm dhjetë modele të këtij automjeti do të prodhohen në botë. Makina ngjan shumë me automjetin që paraqitet në filmin e Batman, shkruajnë mediat e huaja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Brenda në makinë ka sedilje mjaft të rehatshme, një kompjuter për të luajtur video-lojëra si dhe frigorifer për të mbajtur shampanjë. Kjo supe makinë arrin në deri në 140 kilometër në orë si shpejtësi maksimale.

Shikoni videon dhe njihuni me këtë “bishë të rrugës”, vërtetë e shtrenjtë, por mjaft e mirë.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb