5 net në Korçë kaluan dhe nga Festa e Birrës mbeten vetëm kujtimet dhe shija e paharrueshme e Birrës Korça. Le të ndjekim imazhe dhe momente nga kjo festë e mrekullueshme, të fiksuara në foto…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb