Pamja e jashtme e një 31-vjeçareje në Danimarkë ka marrë vëmendjen e mediave kryesore në vend.

Eldina Jaganjac, ka vendosur të mos heqë asnjë qime nga trupi i saj duke lënë mustaqet të rriten. Gjithashtu e reja i ka thënë stop heqjes së vetullave, të cilat tashmë janë bashkuar në një të vetme.

Në një intervistë për mediat Eldina ka treguar se do të vazhdojë të ndjekë këtë mënyrë jetese edhe pse fyerjet në rrugë dhe shikimet e çuditshme në rrugë janë bërë të përditshme për të.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb