TIRANE

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar për gjendjen shëndetësore të prof. Silva Binos, e prekur së fundi nga Covid-19.

Ndërsa i uron shërim të shpejtë, Manastirliu shkruan se gjendja e saj sipas mjekëve është e stabilizuar.

Postimi i plotë:  

I uroj shërim të shpejtë prof. Silva Binos, që po trajtohet me kujdes e profesionalizëm nga kolegët e saj në spitalin infektiv në QSUT.

Mjekët konfirmojnë se gjendja e saj është e stabilizuar.

Dr. Bino të presim të na bashkohesh sa më parë??

#Bashkë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb