NGA ZONJA KATERINA
Përbërësit

4 simite (chapate)
2 fileto pule
4 feta pançetë
1 avokado
1 lgj vaj ulliri
Kripë, piper

Përgatitja

Kaurdisim fillimisht filetot e pulës dhe më pas pançetën. Presim simitet në mes dhe vendosim nga një fetë pançetë dhe mish pule. I pudrosim me pak kripë dhe piper të zi duke vendosur dhe nga një fetë avokado.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb