‘Emocioni nuk ka fjale… mirëseerdhe Andrea!“ Faleminderit grupit tim të pabesueshëm, ju dua shumë’ shkruan Gaia Lucariello që ka postuar një foto familjare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga shtrati i spitalit pas lindjes, ajo pozon me fëmijët e dytë në krahë, më Simone Inzaghin dhe Lorenzon. Për Inzaghin bëhet fjalë për fëmijën e tij të tretë.

Djalin e parë Inzaghi e ka me ish bashkëshorten e tij Alessia Marcuzzi.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb