TIRANE – Prej kohësh është pritur me padurim dhe më në fund videoklipi i këngës më të re të Encës me titull “Dua” ka ardhur koha të publikohet.


Pjesë nga klipi me balerinin spanjoll
-640-0-5ab3e344d4aa4
Videoklipi i ri do të publikohet më datë 23 mars, pra nesër. Gjatë gjithë këtyre ditëve, Enca vazhdimisht ka zbuluar pjesë nga klipi duke zbuluar se në një moment do të rrëfehet edhe në kishë.

Një video teksa rrëfehet tek prifti Enca e ka publikuar sot ku dëgjohet të thotë: “At kam një rrëfim për të bërë”. “Fol bija ime”, i thotë prifti. “Klipi del nesër”- thotë Enca dhe qesh.

Ndërkohë kujtojmë që në klipin e ri do të shfaqet edhe modeli me famë botërore Pierluigi me të cilin Enca ka xhiruar disa skena të nxehta.

You have 24 hours to get ready for this! #DUA #TOMORROW

A post shared by ENCA (@enca) on


(BalkanWeb)

Etiketa: