TIRANE – Këngëtarja Adelina Tahiri është pa dyshim një ndër emrat më të përfolur së fundmi në media. Bujë të madhe bëri fejesa e saj disa javë më parë dhe pak më vonë martesa me avokatin e njohur maqedonas, Serjozha Markov.


73351-640-0-5a58b4d2723d5

Këngëtarja bukuroshe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit e saj unazën e mrekullueshme të fejesës që ka marrë nga Markov. Së fundmi faqja në Instagram “Whattheywearin”, ka postuar një foto nga afër të unazës mbresëlënëse me diamant të markës prestigjioze Cartier.

Untitled-1

Dhe jo më pak mbresëlënës është dhe çmimi i saj, pasi sipas faqes në fjalë, ajo ka kushtuar plot 5360 euro. Gjithashtu kjo faqe në Instagram ka publikuar dhe çmimin marramendës të orës së këngëtares e cila kushton plot 13 mijë euro. Markov me sa duket nuk është kursyer aspak për të bërë të lumtur bukuroshen e tij.
(er.cu/BalkanWeb)