TIRANE – Edhe dy javë na ndajnë nga dasma e modeles së njohur Afërdita Dreshaj dhe sportistit çek Jakub Kindl. Çifti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremony madhështore që do të mbahet në Miami Beach, Florida më 29 qershor.
-640-0-5b20e2cdbe528
Pas festës së beqarisë me 10 mikeshat e saj të ngushta, Afërdita tashmë i është përkushtuar përgatitjeve të dasmës. Si një modele profesioniste që është, përpara dasmës së saj nuk mund të mungojnë setet fotografike profesionale.
aferdita
Ajo ka realizuar disa foto vërtet të bukura me një fustan të thjeshtë të bardhë, në krah të partnerit Jakub Kindl.
(er.cu/BalkanWeb)