RROGOZHINË– Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Rrogozhinë-Kavajë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë dy kamionë, ndërkohë që njëri nga shoferët ka mbetur i plagosur. Fill pas ngjarjes ai u transportua me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“BalkanWeb” ka siguruar një video nga aksident i frikshëm, ku shihet se një nga karexhatat e rrugës është bllokuar.

Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila po heton rreth zbardhjes së ngjarjes.
aksidenti433

aksidenti32

rrogozhine aksidenti
(ed.me/BalkanWeb)

Etiketa: