SHBA – Daniel Crag së shpejti baba për herë të dytë. Në një intervistë për “New York times”, bashkëshortja e aktorit Rachel Weisz ka dhënë lajmin e bukur se ajo dhe Daniel Crag janë në pritje të fëmijës së parë nga martesa e tyre.
-640-0-5ad9f2724e2b2
Aktorja 48-vjeçare ka një djalë nga lidhja e saj e mëparshme ndërsa Daniel ka një vajzë, 25 vjeç. “Daniel dhe unë jemi shumë të lumtur. Mezi presim ta takojmë atë”, u shpreh Rachel duke shtuar se ende nuk e dinë gjininë e bebes.


4B5B208500000578-5638139-image-a-13_1524221995445

E pyetur për martesën me Daniel Crag, aktorja u shpreh: “Jam shumë, shumë, shumë e lumtur nga martesa me Daniel”. Rachel dhe aktori i njohur janë bashkë prej 8 vitesh dh në vitin 2011 kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

4B5C5C1E00000578-5638139-image-a-17_1524235332124

tmp_C8EhXn_adf611003b7cac32_GettyImages-943952476gettyimages-945377132-1524228640

skynews-rachel-weisz-pregnant_4287896
(BalkanWeb)