Alessia Marcuzzi është shfaqur seksi dhe provokuese në set-in e fundit fotografik.

Me një palë çizme të gjatë mbi gju, një body të zi dhe një xhaketë lekure, prezantuesja italiane tregon format e saj trupore.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: