SHBA – Vetëm dy ditë më parë qarkulloi me shpejtësi në media lajmi se Amina Shena është në pritje të ëmbël. Lajmin e dha vetë modelja shqiptare, e cila postoi në Instagram një palë çorape bebesh.

Untitled-2

Adërsa ditën e sotme, Amina i ka surprizuar të gjithë duke postuar foto me barkun e rrumbullakosur. Modelja mbante veshur një palë të brendshme të kuqe, e mbështetur tek partneri i saj, reperi Lazy dhe të dy duke mbajtur duart tek barku.

“Mami dhe babi”, shkruan modelja e cila ka bërë të ditur se është në pritje të një djali.

(

er.cu/BalkanWeb)