TIRANE – Andrra Destani sot feston ditëlindjen e 22-të. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha postuar një foto në profilin e saj në Instragram, ku shkruhej” Ju lutem vajza, sot është ditëlindja ime”.
Untitled-1
Në këtë ditë të vecantë bukuroshja ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të saj Sinanit ka një diferencë të madhe në moshë, pasi ai është 41 vjeçar kurse Andrra ka bërë 22 vite.


Por, kur ka dashuri, mosha mbet vetëm numër!Shumë urime për Andrrën!(er.cu/BalkanWeb)