Gjithmonë më seksi dhe tani singel, pas ndarjes nga Gigi d’Allesio, Anna Tatangelo shijon ditët e saj milaneze, duke treguar një dekolte dhe trasparencë me rastin e javës së modës. Në Instagram Stories, për ndjekësit e saj, nuk mungojnë fotot që nxjerrin në pah gjoksin e saj…

Larg nga Roma dhe nga djali Andrea për disa ditë, Anna ka një agjendë të ngjeshur në Milano. Nëse gjysmën e ditët e kalon live në radio, në krah të Daniele Bataglia, në mbrëmje ajo parakalon në tapetet e kuq të evenimenteve më glamour. Shumë e bukur dhe me një fustan të zi, ku guxon me një të hapur të thellë, këngëtarja tregon me krenari feminilitetin e saj, ndërsa në rrjetet sociale zbavit fansat me foto hot.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: