Armina Mevlani është një nga blogeret më aktive në rrjetet sociale dhe një ndër më të komentuarat.


Armina Mevlani ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe komentet janë të shumta qoftë ato pozitive apo edhe negative.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory teksa shfaqet në një nga lokalet e Tiranës duke kërcyer lirshëm me këngët e saj të preferuara në sfond.
Screenshot_18
Screenshot_17
Screenshot_14
dd00d30ffcc18b4243c1041aa63caedd_L
(BalkanWeb)

Etiketa: