Ashley Gragam ka treguar tërësisht gjoksin zbuluar në disa foto të realizuara së fundmi.


Modelja me forma të bëshme guxon gjithmonë me fotot e saj provokuese ku shpesh here shfaqet edhe topless.

Kete herë Ashley eshte shfaqur e nxehtë në set-in fotografik për revistën “V”.

30 vjeçarja nuk i ka lënë asgjë imagjinatës ku është zhveshur para kamerës dhe duke mbuluar me duar gjoksin e zhveshur.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: