Festë surprizë për Bar Refaeli, vetëm pak ditë nga lindja e fëmijës së saj të dytë. Modelja izraelite e cila ka një vajzë të vogël që ka lindur në gusht të 2016 po përgatitet për të shtuar familjen, me ardhjen në jetë të një tjetër vajze. Me cupcake, konfeta dhe topa rozë pritja bëhet më e ëmbël.
Larg nga pasarelat, Bar Refaeli shëtit dhe bën shopping me vëllain e saj, modelin e famshëm Jeremy Meeks.
Gjithmonë në formë të shkëlqyer edhe pse shtatzënë, ish e dashura e DiCaprios, e cila është martuar në 2015 me Adi Ezra është protagoniste, ashtu siç e do tradita, e një baby shower, i gjithi ngjyrë rozë.
Ashtu si edhe për vajzën e parë edhe këtë herë Bar lë mister emrin e bebit që lind së shpejti.
(da.xha/BalkabnWeb)

Etiketa: