TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’ një mesazh të një fermeri dixhital. Ky i fundit i shkruan Berishës se në njësinë administrative Mollaj në Korçë fermerët po presin të mbjellat.

Berisha tha se kjo është drama e fermerëve shqiptarë, ndërsa ka publikuar edhe një video ku shihet një person që pret pemët.

MESAZHI
Drama e vertet e fermereve shqiptare!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e fermerit dixhital. sb
“Zoti sali shikoje se si ka katandisur njesia administrative mollaj korce po presim te mbjellat tona meqense niko leshi nuk interesohet fare per njesine tone po ju drejtohemi ju
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: