TIRANE – Ata janë dy ndër çiftet më të përfolur të shoë biz-it shqiptar dhe më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj dhe Sinan Hoxha e Andrra Destanin të cilët janë gjithashtu miq shumë të mirë.


Untitled-3

Sinani dhe Andrra ishin të ftuar në dasmën e Besit dhe Xhensilës e po ashtu këta të fundit kanë marrë pjesë në gëzimet e Sinanit dhe Andrras ku së fundmi veçojmë ditëlindja e djalit të tyre Ansi.

Të dy çiftet mbrëmjen e djeshme janë mbledhur për darkë ndërsa Sinan Hoxha ka shpërndarë një foto me ndjekësit në Instagram. “Një darkë me miqt tanë”- shkruan këngëtari shqiptar.

Nuk dihet nëse Sinani, Besi, Andrra e Xhensila janë mbledhur thjesht për të kaluar kohë me njëri-tjetrin, apo kanë në plan ndonjë projekt të ri muzikor.
(er.cu/BalkanWeb)