Ata performuan në Amsterdam Arena në Holandë të martën dhe të shtunën do të jenë në Kopenhagë të Danimarkës.

Dhe në mes të gjithë këtij turi On The Run II Tour, Beyonce dhe Jay Z u kthen pak në Londër të enjten, ku shijuan një darkë romantike

Të dy u panë duke dalë nga The Arts Club në Mayfair, ku kishin shijuar festën.

Beyonce dukej e mahnitshme në një fustan të zi, në të cilin ekspozoi këmbët seksi, përkrah burrit të saj.
auto_4D822B8800000578-0-image-a-38_15296411909731529682033

auto_q11529682050

Etiketa: