Bleona Qereti është një nga bukuroshet që nuk hezitojnë të vënë në pah hiret e tyre.
Këngëtarja shqiptare, herë pas here për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, publikon fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.
Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet nudo dhe komentet e fansave nuk mungojnë.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: