PRISHTINE- Familja e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe ajo e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj janë mbledhur sonte në një tavolinë të përbashkët.

Çifti presidencial ndodhet në Prishtinë në një dasmë të miqve të tyre, ku të ftuar janë edhe kryeministri Haradinaj me bashkëshorten.

“Hana dhe Bini sot martohen. Dhe jeta e tyre do të ndryshojë. Ata zgjodhën të jetojnë të lumtur përgjithmonë. Zoti i bekoftë”, shkruan kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa poston edhe fotot nga dasma në Prishtinë.

Të veshur bukur dhe me class ata kanë pozuar në një foto me çiftin duke i uruar atyre “Jetë të lumtur”.

(BalkanWeb)

Etiketa: