Ajo shquhet për provokimet që bën në rrjetet sociale dhe këtë herë Demi Rose ka provokuar fansat me foto ku trego9n të pasmet.

Modelja britanike është shfaqur e nxehtë në fotot që poston nga dhoma e gjumit, duke çmendur fansat me format bombastike.
(da.xha/BalkanWeb)
4e2401f900000578-0-image-a-78-1531352206150-385x480

4e24020400000578-0-image-a-77-1531352201263-380x480

Demi-Rose-Instagram-1337909-590x460

Etiketa: