Dua Lipa është shfaqur provokuese dhe seksi në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare eshte shfaqur me nje fustan te zi me rripa, duke nxjerre ne pah kembet e bukura dhe dekoltenë.

Me flokët e prerë dhe nje make-up si per feste Duia eshte shfaqur e mrekullueshme.

screen-10.08.3712.07.2018

screen-10.08.3712.07.2018 (1)

Etiketa: