Këngëtarja Dua Lipa sapo ka performuar sonte në Kiev.

Këngëtarja kosovare në këtë finale duket se ka marrë me vete edhe dy dashamirës të futbollit.

Është ai babai i saj, rok këngëtari Dukagjin Lipa dhe vëllai i saj Gjini, të cilin ajo e kishte marrë edhe gjatë kohës kur kishte fituar çmimin Brit Awards në Britani në fillim të këtij viti.

Dua ka hapur sot ceremoninë e Ligës së Kampionëve, e cila është parë nga më shumë se 100 milionë teleshikues.

1-1187

2-413

Etiketa: