BRITANI E MADHE – Kate Middleton dhe princin William ndodhen në një vizitë zyrtare në Sunderland, duke inspektuar punimet e urës së re të Northern Spire.
Dukesha e Kembrixhit pati rastin të vizitojë “Fire Station Arts Centre”, qendër multimulturore, ku ka pritur dhe përqafuar shumë fëmijë shkruan Daily Mail.
Dhe gjatë takimit, një 18-vjeçareje i kërkoi që t’i vizatojë në dorë një tatuazh të veçantë, një lule.
(BalkanWeb)