EGJIPT – Momente të pabesueshme të lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt. Një turiste ruse lindi në ujë dhe siç e shihni nga fotot ajo sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

4A2571A800000578-5494761-The_woman_s_father_carries_the_baby_with_the_umbilical_cord_stil-a-69_1520947350864

Bashkëshorti i saj fotografon momentin e ardhjes në jetë të fëmijës së tij shkruan Daily Mail. Disa momente më vonë nëna doli nga uji e qetë dhe e lumtur duke u bashkuar kështu me foshnjen e saj në bregun e detit.

4A2571A400000578-5494761-Social_media_users_praised_the_apparent_ease_and_beauty_of_the_b-a-67_1520947350710

Imazhet u bënë hit nëpër rrjete sociale sapo u postuan. Siç raportojnë mediat e huaja bashëshorti i saj është doctor dhe ka ndihmuar gruan e tij të lind në det. Imazhet janë kapur nga ballkoni i një shtëpie pranë plazhit dhe është e paqartë nëse familja ka pasur dijeni se po fotografoheshin.

4A25CA8400000578-5494761-It_is_not_clear_whether_the_woman_intended_to_give_birth_in_the_-a-68_1520947350751

4A25D09F00000578-5494761-image-a-73_1520950388551

4A25719800000578-5494761-This_is_the_incredible_moment_a_pregnant_Russian_tourist_gave_bi-a-66_1520947350357
(BalkanWeb)