SHBA – ‘Rocky Balboa’ është ende në formë të mirë fizike. Edhe pse pas disa muajsh do të mbush plotë 72 vjeç, Silvester Stallone nuk e ka ndërmend të plaket.

Aktori i famshëm ka publikuar një video në llogarinë personale të Instagramit duke treguar ehe sekretin e suksesit të qenit ende në top formë. “Një ushtrim tjetër i lehtë: Ju jeni aq i vjetër sa ju dhe kyçet tuaja!”, shkroi aktori në Instagram.

Another easy workout! You’re only as old as you and your joints feel!LOL

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on


(BalkanWeb)