TIRANE – Megjithëse u munduan për shumë muaj ta mbajnë të fshehur lidhjen e dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda nuk kanë më asgjë për të fshehur.
846c55b46f1a3c77681505dd52b3fe4d
Një ndër çiftet më të reja të showbiz-it, mund ta shikoni edhe në rrugët e Tiranës, madje jo më si shokë të mirë, as si bashkëpunëtorë, por tanimë si të dashuruar.


Së fundi, çifti janë fotografuar në Pedonale e Tiranës, të kapur për dore duke ecur. Madje, Elgiti në një moment i ka hedhur dorën në qafë bukuroshes së njohur të ekranit dhe, nëse tani ka vërdallë ndonjë shkrepje, nuk është më problem.

bbe1c5f397ea45df90ebabc5b2669936
Ata të dy janë bashkë dhe kjo punë ka marrë fund.
(BalkanWeb)