Emily Ratajkowski provokon gjithmone ne rrjetet sociale.


Se fundmi modelja ka treguar të pasmet seksi teksa është duke kaluar pushimet e saj në vendet tropikale.

Nuk ka munguar edhe një video tepër seksi në të cilen bukurpshja tregon te p[asmet e saj te skalitura dhe format perfekte.
(da.xha/BalkanWeb)