TIRANE – Këngëtaret Era dhe Nora Istrefi janë shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ato kanë trashëguar talentin në muzikë nga e ëma e tyre, Suzana, e cila gjithashtu ka qenë këngëtare e muzikës popullore disa vjet më parë.


nora

Kjo e fundit ka festuar ditëlindjen e saj mbrëmjen e së mërkurë, ndërsa është befasuar nga fëmijët e saj. Era dhe Nora kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, se familja Istrefi kanë festuar mbrëmë së bashku, ndërsa kanë publikuar imazhe nga festa.

Nga pamjet e publikuara, vërehet se ka pasur një atmosferë të mirë në festë, ndërsa Suzana duket të jetë lumturuar në momentin që është befasuar nga më të dashurit e saj.
(Balkanweb)