ITALI – Edhe pse është tërhequr prej kohësh nga futbolli i luajtur dhe tashmë është trajneri i Venezias në Serinë B Filipo Inzhaghi ka shënuar edhe jashtë fushës.

C_2_fotogallery_4247_9_image

Ish sulmuesii kombëtares italiane dhe Juventusit e Milanit ka një të dashur të re. ajo është bukuroshja Angela Robusti, ish modele dhe ish-pjesëmarrëse në emisionin e famshëm italian “Uomini e Donne” shkruan Il mattino.it

C_2_fotogallery_4247_6_image

Sipas mediave rozë në Itali Superpipo dhe 27-vjeçaria bjonde janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit në stadiumin Bentegodi të Veronas, ku kanë shkëmbyer edhe disa përkëdhelje e puthje.

C_2_fotogallery_4247_5_image

C_2_fotogallery_4247_3_image

C_2_fotogallery_4247_2_image

C_2_fotogallery_4247_0_image

(er.cu/BalkanWeb)

Etiketa: