Angela Martini ka bërë një set të ri fotografik.

Modelja këtë herë është shfaqur e shtrirë në rërë nga ku duket tejet joshëse dhe ka treguar këmbët e saj të gjata.

Kujtojmë se Angela nuk e ka problem të tregojë linjat e trupit.
images

Angela-Martini-miss-universe-22745943-435-500

Angela+Martini+Premiere+Tribeca+Film+Detachment+I-LB987FVGJl

download

Etiketa: