Bella Thorne provokon sërish në rrjetet sociale. Këngëtarja dhe artistja amerikane, 20 vjeç, protagoniste edhe në rolin e CeCe Jones në seritë televizive të Disney Channel ‘Me të gjithë ritmin’, i ka mësuar fansat e saj me foto provokuese.

Si në ditën e lindjes së saj kur shkëmbeu poza hot me youtuberen Tana Mongeau, me të cilën është çift që prej disa kohësh, ajo tani është shfaqur plotësisht nudo në kopertinën e ‘GQ Mexico’.

Fotoja e fundit e Thorne në Instagram është një topless sensual, që mbulon me një krah gjoksin dhe ka të shkruar të trup ‘i love you’.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3089453_7_image

C_2_fotogallery_3089453_4_image

C_2_fotogallery_3089453_3_image

C_2_fotogallery_3089453_2_image

C_2_fotogallery_3089453_1_image

C_2_fotogallery_3089453_0_image

C_2_fotogallery_3089453_5_image

C_2_fotogallery_3089453_6_image