Të gjithë reflektorët janë drejtuar mbi familjen e Cristiano Ronaldo.

Teksa për futbollistin e kombëtares portugeze po flitet vazhdimisht për golin kundër Spanjës në Botërorin e Rusi 2018, e dashura e tij Georgina Rodriguez nuk kalon pa u vënë re në “Gran Canaria Swimwear fashion week” duke shfaqur një bark dyshues, vetëm shtatë muaj nga lindja e Alana Martina.

Me një bluzë të zezë dhe fund fosforeshent Georgina ngjall dyshime dhe bëhet lajm nëpër mediat rozë. Të jetë vallë sërish shtatzënë Rodriguez? Kjo mbetet për tu parë.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3088787_6_image

C_2_fotogallery_3088787_5_image

C_2_fotogallery_3088787_4_image

C_2_fotogallery_3088787_3_image

C_2_fotogallery_3088787_2_image

C_2_fotogallery_3088787_1_image