Flokë shumë të shkurtër dhe një fustan super seksi ngjyrë argjendi, shumë të hapur në shpinë dhe totalisht nudo.

Kështu është shfaqur Kate Hudson në tapetin e kuq të Urbanworld Film Festival në New York.

Artistja 38 vjeçare wshtw shfaqur e qeshur në krah të të fejuarit, kitaristit Danny Fujikawa, me të cilin ajo është lumturisht e dashuruar prej një viti. Hudson gjithashtu është shfaqur me flokë të rruajtur për një rol në kinema në filmin ‘Sister’, një projekt i shkruar dhe i drejtuar nga Sia.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: