TIRANE- Ndonëse brenda sallës së Kuvendit pati tensione mes opozitës dhe maxhorancës, jashtë siç duket situata ka qenë shumë e qetë.


Përmes disa fotove të shkrepura nga objektivi i fotografit Agim Rama, shihen teksa deputetët, nga mazhoranca dhe opozita shkëmbejnë fjalë, shtrëngime duash, madje edhe përqafime, siç është rasti i Monika Kryemadhit me Luan Ramën.

Ndërkohë, mes fotove pikante spikat edhe ajo e një grupi përfaqësuesish nga maxhoranca, si ministrat Damian Gjinkuri e Arben Ahmetaj, apo edhe deputetët e PS, si dhe Tom Doshi.
33176533_2082704551995562_3699607888730259456_n

33245601_2082700705329280_1502998310309330944_n

33303010_2082716328661051_8936553102920646656_n

33308735_2082702698662414_8404950698453630976_n

33363602_2082706371995380_7707819541434204160_n

33396200_2082732545326096_7036289215587418112_n

33399978_2082702831995734_5732199989036187648_n

33401212_2082705185328832_8192009368128978944_n

33434826_2082733645325986_5013470248939028480_n

33487796_2082731321992885_692684268140232704_n

33510417_2082719315327419_1366835357261234176_n

33534188_2082705311995486_3879855816328609792_n

33574480_2082705905328760_497011090052349952_n

33577287_2082731888659495_3774149940960296960_n

33583483_2082731758659508_8667367818645209088_n
(BalkanWeb)

Etiketa: