Sot 8 marsi është festuar edhe në klubin e Partizanit, aty ku stafi dhe futbollistët i kanë bërë një surprizë të këndshme zonjave të cilat kujdesen që lojtarëve të mos i mungoj asgjë.

“Urojmë gratë e palodhura që çdo ditë janë në shërbim të skuadrës me punën e palodhur,”- citohet në faqen e Partizanit.

Klubi kuq më tej ka shtuar: “Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave e grave të futbollistëve që sakrifikojnë për ata që luajnë për të kënaqur sportdashësit.”

28701319_788024474725284_2013040514761606782_o

28947279_788024604725271_1534630174306447459_o

28698701_788025351391863_6972298610032996493_o

28827774_788024468058618_823812521832434720_o

28698481_788024471391951_2590421846003115929_o

28827351_788024588058606_7422086760101596408_o

28616453_788024598058605_8648201873482125077_o

28827114_788024744725257_8525567624614419928_o

28701557_788024718058593_2921568090609911922_o

28616374_788024741391924_5504562733299776358_o

(e.k/BalkanWeb)

Etiketa: