Një episod i paprecedent është regjistruar sot në autostradën Tiranë-Durrës. Një djalë ka dërguar një video për JOQ, ku shihet teksa ecën në mjet, ndërsa para i shfaqet një njeri.


Ky i fundit, pasi ka kaluar trefikndarësen, tenton që të kalojë korsinë, por nuk merr parasysh se vë në rrezik jetën e tij dhe të drejtuesve të mjeteve.

“Kur del xhiro në autostradë. Këtë rrezik kemi çdo ditë”, shkruan qytetari. Për më tepër shihni videon.
(BalkanWeb)

Etiketa: