Në javën e fundit Iggy Azalea ka ngritur temperaturën në rrjetet sociale me foto ku shfaqej me bikini në poza provokuese.


Por tani ajo shfaqet plotësisht nudo, vetëm me sandale të larta dhe çorape me ngjyra.

Fotot e publikuara nga Azalea janë në fakt foto reklame ku reperja është imazh. Ndër të tjera Iggy, pas katër vjetësh nga albumi “The Neë Classic”, është gati për albumin e ri.

Ylli australian ka bërë të ditur që “Surviving the Summer”, do të publikohet në 6 korrik.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3088701_1_image (1)

C_2_fotogallery_3088701_0_image (1)
4D07197D00000578-5841731-image-a-37_1528933266620

4D33735900000578-5841731-image-a-18_1528931676939

Etiketa: