Ajo është një nga prezantueset më të bukura të sportit në Shqipëri.


Ilda Bejleri sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen.

E një urim, bukuroshja shqiptare e ka marrë edhe nga shoku i saj Olti Curri i cili në Instastory hodhi një foto bashkë me Ildën dhe e uroi duke e qujatur yll.

Ilda mbushi 31 vite jetë.