TIRANE – Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo përveç si këngëtare njihet dhe si një nga blogeret më të ndjekura në Instagram. Gjithashtu këngëtarja shquhet dhe për stilin e saj dhe të eksperimentojë me pamjen.


jonida-2

Ditëne djeshme këngëtarja i ka surprizuar të gjithë ndjekësit teksa ka publikuar disa pamje në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet shumë më ndryshe se sa jemi mësuar ta shikojmë.

Këngëtarja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe nga brune është bërë bjonde dhe madje i ka shkurtuar shumë. Së fundmi ajo po gëzon suksesin e këngës së saj më të re që titullohet’N’errësir’ që është pritur mjaft mirë nga publiku.

Untitled-5

Untitled-6
(BalkanWeb)

Etiketa: