TIRANE– Ish- deputetja e Partisë Demokratike dhe një nga zërat kundër Lulzim Bashës, Jozefina Topalli ka zgjedhur të relaksohet këtë fundjavë me familjarët e saj.

Në disa foto të publikuara në ‘Facebook’ ish- kryetarja e Parlamentit na tregon se fundjavën po e kalon me djalin e saj, Genarin në një restorant buzë detit, por nuk jep më shumë detaje.

Topalli duket mjaft në formë dhe e veshur me një triko të zezë dhe një palë syzë të zeza.
tg5rfvb
21764734_1429068007142599_9031260183955975319_n
21687964_1429068080475925_5708632421080086960_n (1)
21765236_1429039890478744_2542149038894427313_n
21764999_1429039893812077_8547670151928852934_n
(d.d/BalkanWeb)

Etiketa: