E dashura e tradhton në sy dhe një 20-vjeçar në vend që të acarohej e mërzitej me të ka bërë një selfie në ato momente.
4A1F717300000578-5495203-image-a-1_1520947121041
Djali, i quajtur Mariano nga të Buenos Aires Argjentinë kishte shkuar tek një festë ku ka parë të dashurën e tij që po shkëmbente puthje pasionante me një person tjetër shkruan Daily Mail.

Ai ruajti qetësinë dhe u ul pranë tyre duke realizuar edhe një foto të saj me personin që po e tradhtonte. “E dashura ime (tashmë ish-i) nuk e ka vënë re që kemi ardhur tek e njëjta festë”,- ka shkruar 20-vjeçari në foton që ka publikuar edhe në rrjetet sociale.

20-vjecari nga Bienos Aires

nintchdbpict000391881422