TIRANË- Ish-deputeti kaubojs Eduard Ndocaj akuzon kryeministrin dhe deputetin e PS-së në Lezhë për sulmin ndaj tij.


Pas reagimit të tij se ky është një sulm politik, Ndocaj shkon edhe më tej duke folur me emra.

Ai thotë për “BalkanWeb” se pas këtij sulmi fshihet kryeministri dhe deputeti i PS-së në Lezhë Pjerin Ndreu.
“Kryeministri me kriminelët e tij në Lezhë që i drejton deputeti famoz që ishte Drejtori i Policisë së Shtetit që humbën 50.000 pasaporta”, tha Ndocaj për “BalkanWeb”.

(m.k/BalkanWeb)

Etiketa: