Kendall Jenner dhe Roberto Bolle janë dëshmitarë të Tod’s. Fotot e tyre në breg të detit, teksa qeshin me njëri-tjetrin, kanë bërë xhiron e botës, prandaj prezenca e tyre në Milano gjatë javës së modës për meshkuj nuk ka bërë shumë përshtypje.


Ajo që nuk pritej ishte look-u nudo i Kendall, për të cilin as Bolle dukej nuk ishte në dijeni.

Me një look casual dhe aksesorë luksoze të Tod-s Kendall ka zgjedhur për këtë event pantallona të bardha dhe një body ngjyrë kafe por plotësisht trasparente ku binte në sy gjoksi pa sytjena.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: