Ajo përpiqet ta mbajë sa më larg reflektorëve të mediave jetën e saj private, por të shtunën Kendall Jenner ka postuar në Instagram story një foto me një pice në formë zemre dhe pranë saj një mashkull misterioz.
Ylli 22 vjeçar ndodhet aktualisht në Milano ku ka marrë pjesë në sfilatën e Versace, pas një ndalese pesë mujore nga pasarelat.
(da.xha/BalkanWeb)
4D5098C500000578-0-image-m-11_1529188293699

kendall jenner

4D500F3700000578-5852577-Legs_for_days_While_in_Milan_Kendall_flaunted_her_endless_pins_i-a-4_1529204529595

Etiketa: