TIRANE – Ndërsa ka përfunduar hitin e saj më të ri, që ndryshe konsiderohet si një himn i dedikuar për femrat, këngëtarja e njohur shqiptare duket se po merr veten nga gjithë ai angazhim profesional.


moren-a

E ku ka mënyrë më origjinale, se sa të pushuarit në shtëpi, në harmoni të plotë me gjithçka të rrethon! Morena Taraku, na ka treguar shpesh përmes fotosh se luksi, nuk është çështje dëshire, por zgjedhje dhe pjesë e përditshmërisë së saj.

morena-1

Ajo ka shtëpi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Turqi, e ku i dihet edhe në shtete të tjera të botës. Këto ditë, ajo po qëndron në Turqi, dhe ka preferuar që të ndajë me ndjekësit e saj virtual një pjesë nga “parajsa” ku jeton.
(BalkanWeb)

Etiketa: