SHBA – Kim Kardashian poston një foto të ëmbël të fëmiëjve të saj. Show girl-ja amerikane poston vazhdimisht foto të fmijëve të saj, plot dashuri dhe përqafime kështu duken ata përherë.
4C887DDD00000578-5758573-Monday_morning_cuddles_Kim_Kardashian_has_shared_a_sweet_picture-m-86_1527007380070
Kim ditën e sotme ka postuar një foto të ëmbël të djalit të saj Saint, së bashku me vajzën e vogël e cila është vetëm 4 muajshe, Chicago. Vëllai dhe motra duken shumë të afërt dhe fotoja shfaq shumë dashuri. “Ndonjëherë mjafton një përqafim” -kështu ka shkruar Kim në foton e ëmbël të fëmijëve të saj.


4C5E805F00000578-5758573-Bath_time_The_Keeping_Up_With_The_Kardashians_starlet_recently_s-m-89_1527008276330
(BalkanWeb)

Etiketa: